Zasady rezerwacji


  1.  

Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo lub online bezpośrednio przez formularz rezerwacyjny na stronie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki – informacja o wysokości wskazana jest przy składaniu rezerwacji na podstawie długości pobytu. Termin wpłaty zaliczki oraz dane do realizacji płatności będą dostępne po złożeniu wstępnej rezerwacji.  Szczegóły rezerwacji i płatności zostaną przesłane do Państwa także mailowo lub SMS-em.

Płatność za pobyt przyjmowana jest online za pośrednictwem Przelewy24.pl lub przelewem tradycyjnym na konto:

Bank Millennium
Nr konta: 24 1160 2202 0000 0005 5272 0728
KOD SWIFT: BIGBPLPW

1. Na życzenie klienta wysyłamy potwierdzenie otrzymania zaliczki oraz wystawiamy fakturę VAT za pobyt.

2. Całkowitego rozliczenia można dokonać przelewem przed terminem przyjazdu lub pierwszego dnia pobytu gotówką.

3. W przypadku rezygnacji z pobytu w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu zwracamy zaliczkę.

4. Rezygnacja z pobytu lub rezerwacji w terminie krótszym niż 14 dni przed datą planowanego przyjazdu, bądź skrócenie pobytu nie upoważnia do zwrotu wpłaconych kwot.

5. Mają Państwo też prawo do reklamacji – reklamacje należy składać w dniu przyjazdu lub w trakcie pobytu, aby obiekt mógł zareagować w trybie natychmiastowym. Reklamacja należy zgłaszać telefonicznie lub mailowo, będą one rozpatrywane do 7 dni roboczych.

6. Doba hotelowa zaczyna się o 15.00 a kończy o 10.00

7. Wczasowicz zobowiązany jest do dokonania formalności meldunkowych i opłat w recepcji ośrodka w dniu przyjazdu, przedkładając dowód osobisty oraz dowody tożsamości osób towarzyszących

8. W przypadku przyjazdu i zameldowania się po godzinie 21.00, pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 50zł.

9. W miarę wolnych miejsc można przedłużyć pobyt zgłaszając to do godziny 12.00 dnia poprzedniego

Dane firmy:

P.H.U. Damian Fac, ul. Starego Doktora 2/12, 04-551 Warszawa, NIP: 524-238-95-30

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy mailowo: info@zorza-mierzeja.pl lub telefonicznie: +48 603 680 882
Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO – poniżej szczegóły.

Polityka prywatności strony www.zorza-mierzeja.pl

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w obiekcie noclegowym ZORZA w Sztutowie.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest:

P.H.U. Damian Fac, ul. Starego Doktora 2/12, 04-551 Warszawa, NIP:524-238-95-30 REGON 145997653, nr telefonu +48 603 680 882.

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.zorza-mierzeja.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

rezerwacja